Startovní listina



Rychlé vyhledávání:

Potvrďte klávesou Enter

Zrušit filtry

Startovní číslo Jméno Ročník Tým Trať Kategorie Uhrazeno
Startovní číslo Jméno Ročník Tým Trať Kategorie Uhrazeno
MARŠÍK Tomáš 1981 Dlouhá trať 60 km M30-39 NE
AUER Denis 1999 Fitness jízda - 35km M18 ANO
AUER David 2002 Fitness jízda - 35km M18 ANO
BALÁK Martin 1970 Bruslárna.cz Dlouhá trať 60 km M40-49 NE
BARTŮNĚK Marek 1998 PUSKINAK.CZ Fitness jízda - 35km M18 NE
BĚLOBRADIČOVÁ Bára 2004 no talent znojmo Fitness jízda - 35km Z18 ANO
BIX Patrik 1971 Dlouhá trať 60 km M40-49 ANO
BLAŽEK Jan 1992 UNIQA Jihlava Dlouhá trať 60 km M19-29 NE
BOČEK Vlasta 1955 ck kučera-EthicSport Dlouhá trať 60 km M40-49 ANO
BOČEK Vlastimil 19 6 CKK Znojmo Dlouhá trať 60 km M40-49 NE
BUDÍN Jan 1974 Fitness jízda - 35km M ANO
BUDÍNOVÁ Jana 1975 Fitness jízda - 35km Z ANO
BUDÍNOVÁ Blanka 2007 vybrat vybrat NE
CARONTI Andrea 1981 Nora Racing Team, Vienna Fitness jízda - 35km M NE
ČERNOCKÝ Martin 1986 Inkospor Dlouhá trať 60 km M19-29 NE
CHRISTOPH Adam 1985 Janssen Cosmetics CZ Dlouhá trať 60 km M30-39 NE
CHVÁTAL Martin 1972 Ethic-Sport Dlouhá trať 60 km M40-49 NE
COUFAL Vít 2002 Fitness jízda - 35km M18 ANO
DOLNÍČEK Marek 1999 Tj favirit brno Fitness jízda - 35km M18 NE
DROZD Petr 1981 Fitness jízda - 35km M ANO
DVOULETÝ Vladimír 1942 KolaČíhal Dlouhá trať 60 km Tandem Muži i ženy ANO
FAJT Milan 1977 Eurofoam team Dlouhá trať 60 km M30-39 ANO
FOJTÍK Ondřej 1978 Force Dlouhá trať 60 km Elite Muži ANO
FORMAN Jiří 1965 CCK Znojmo Fitness jízda - 35km M NE
FORMAN Jiří 1955 ck kučera-EthicSport Fitness jízda - 35km M ANO
HAVLÍČEK Petr 1974 Inoutic/Deceuninck Dlouhá trať 60 km M40-49 ANO
HUDEC Jiří 1980 Fitness jízda - 35km M ANO
JAKUB Martin 1970 Fitness jízda - 35km M ANO
JANEČEK Michal 1966 Brno Dlouhá trať 60 km M40-49 NE
KLIMEŠ Miloš 1954 KC Brno Dlouhá trať 60 km M60+ ANO
KOCIÁN Viktor 1968 Dlouhá trať 60 km M40-49 ANO
KOUŘIL Martin 1975 KOLOKRÁM SVIJANY Dlouhá trať 60 km M40-49 NE
KŘEPELA Luděk 1964 Očka Dlouhá trať 60 km M50-59 NE
KŘIŠŤÁL Lubomír 1986 Fitness jízda - 35km M ANO
KUCHYNKA Jiři 1976 Dlouhá trať 60 km M30-39 ANO
KUKLIŠ Petr 1978 Dlouhá trať 60 km M30-39 ANO
KULHÁNEK Petr 1975 Stark cyclink team Fitness jízda - 35km M NE
KUTINA Josef 1919 ck kučera-EthicSport Dlouhá trať 60 km M19-29 ANO
LEVÝ Jiří 1986 Fitness jízda - 35km M NE
LOUCKÝ Roman 1980 Fitness jízda - 35km M ANO
MACINKA Jan 1969 SKC Znojmo Fitness jízda - 35km M ANO
NAVRKAL Michal 1976 CKK ZNOJMO ETHIC SPORT Dlouhá trať 60 km M30-39 ANO
NECHVÁTAL František 1953 cyklo Kněžice Dlouhá trať 60 km M60+ NE
NECHVÁTAL Frantšek 1953 cyklo Kněžice Dlouhá trať 60 km M60+ ANO
NEDOROST Pavel 1987 Fitness jízda - 35km M NE
OVAD Roman 1963 Holštejn Dlouhá trať 60 km M50-59 NE
PADALÍK Jiří 1983 Freeport Team Fitness jízda - 35km M ANO
PAVELKA Lada 1933 ck kučera-EthicSport Dlouhá trať 60 km M50-59 ANO
PAVELKA Vladimír 1950 CKK Znojmo EthicSport Dlouhá trať 60 km M60+ NE
PAVELKA Vladimír 1950 Dlouhá trať 60 km M60+ NE
PEGAČ Radek 1919 atrex brno Dlouhá trať 60 km M40-49 NE
PETRUŠ Lubomír 1990 Prestige EthicSport Dlouhá trať 60 km Elite Muži ANO
POKORNÝ Petr 1970 AZ Pokorny Dlouhá trať 60 km M40-49 ANO
POLÁK Martin 1962 Synerga Bike Team Dlouhá trať 60 km M50-59 NE
POLÁKOVÁ Dagmar 1967 Synerga Bike Team Fitness jízda - 35km Z NE
POSPÍŠIL Drahomír 1961 TJ Spartak Třebíč Dlouhá trať 60 km M50-59 NE
PŘIBYL Pavel 1973 PP cycling team Fitness jízda - 35km M NE
PŘIBYL ML. Pavel 1997 PP cycling team Fitness jízda - 35km M18 NE
PŘIKRYL Jindřich 1976 Kola Reška Slavkov u Brna Dlouhá trať 60 km M30-39 ANO
PROCHÁZKA Tomáš 1996 Freeport Fitness jízda - 35km M ANO
PROCHÁZKA Karel 1971 Freeport Fitness jízda - 35km M ANO
PROŠEK Lukáš 1974 Brno Dlouhá trať 60 km M40-49 NE
PRUŠA Jiří 1976 Fitness jízda - 35km M ANO
PUTSCHÖGL Jan 1976 Czech Budweis Cycling Team Dlouhá trať 60 km M30-39 NE
RAUCHFUSS Marek 1990 Kellys Bikeranch team Dlouhá trať 60 km Elite Muži NE
ŘÍDKÝ Frantisek 1968 Dlouhá trať 60 km M40-49 ANO
ROHEL Břetislav 1990 Dlouhá trať 60 km Elite Muži NE
RŮŽIČKA Ivo 1962 Fitness jízda - 35km M NE
RYVOLA Jiří 1964 Fitness jízda - 35km M NE
ŠAROUN Libor 1973 CKK Znojmo EthicSport Fitness jízda - 35km M ANO
SCHLESINGER VÍT 1985 sport-hacking Fitness jízda - 35km M ANO
SELLNER Petr 1970 jeduBřezí Fitness jízda - 35km M NE
SEMÉNKA Miroslav 1967 Freeport Team Fitness jízda - 35km M ANO
ŠIMEČEK Marek 1976 Dlouhá trať 60 km M18 ANO
ŠTĚPÁNEK Boris 1959 Cykloklub Prštice Dlouhá trať 60 km M50-59 NE
SVOBODA Leoš 1963 CKK Znojmo Dlouhá trať 60 km M50-59 ANO
SVOBODA Leo 1986 ck kučera-EthicSport Dlouhá trať 60 km M50-59 ANO
SVOBODOVÁ Jarmila 1965 CKK Znojmo Dlouhá trať 60 km Z50+ ANO
SVOBODOVA Jarmila 1988 ck kučera-EthicSport Dlouhá trať 60 km Z50+ ANO
TOMAN Vojtěch 1996 ex 23 vybrat vybrat NE
TRUHLÁŘ Josef 1961 CKK Znojmo Dlouhá trať 60 km M50-59 ANO
VACEK Radek 1996 Dlouhá trať 60 km M19-29 NE
VÁŇA Marek 1971 MM AUTO mtb team Dlouhá trať 60 km M40-49 NE
VARHANÍK Zdeněk 1961 Dlouhá trať 60 km M50-59 NE
VECHETA Miroslav 1990 Fitness jízda - 35km M ANO
VEJMOLA František 1972 Iron Maiden team Dlouhá trať 60 km M40-49 ANO
VOŇKA Leo 1967 FLASHBREAK Fitness jízda - 35km M NE
VOŇKA Marek 1988 FLASHBREAK Fitness jízda - 35km M NE
VRBA Tomáš 1995 Fitness jízda - 35km M NE
ZNAMENANÝ Zdeněk 1989 Dlouhá trať 60 km M19-29 ANO

Další informace